
Камінокомплект ArtiFlame VOGUE AF28S білий (зі звуком)
51 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: VOGUE AF28S W
- +380 (50) 411-10-69Віталій
Електрокамін ArtiFlame Vogue AF28S білий
Vogue AF28S білий – це багатофункціональний камінокомплект універсального застосування від європейського виробника ArtiFlame. Відрізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд та ефективну систему обігріву.
Завдяки вишуканому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр.
Зверху на камінному порталі можна встановити телевізор, а бічні полиці зручно використовувати для розміщення декоративних елементів, книг та мультимедійних пристроїв.
Модель є вдалою альтернативою традиційному дров'яному каміну за функціональними та декоративними параметрами.
Електрокамін виготовлений із високоякісних матеріалів, відповідає вимогам безпеки та енергоефективності, простий в експлуатації.
Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур та підвищену вологість, але й стійкіший до навантажень, ніж аналоги із цільної деревини. Портал покритий кількома шарами фарби та лаку.
Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж полін, цегляна кладка на стінках вогнища та звук горіння вогню створюють максимальну схожість із дров'яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд із різних кутів.
Камін швидко та рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. При необхідності обігрів можна вимикати.
Модель оснащена сучасним світлодіодним освітленням, яке споживає мінімальну кількість електроенергії.
Керування здійснюється з пульта дистанційного керування або кнопок на передній панелі.
Легко збирається, всі етапи монтажу детально відображені у ілюстрованій інструкції.
Електрокамін ArtiFlame Vogue AF28S білий неодмінно стане центральним елементом інтер'єру, а також забезпечить приємну та затишну атмосферу в будинку незалежно від пори року та погоди.
Головні особливості та переваги
Стильний дизайн
Конструкція із високоякісних матеріалів
Цегляна кладка на стінках вогнища
Широке панорамне скло
Звук горіння вогню
Тип установки: пристінний
Реалістичний ефект полум'я
Енергозберігаюче світлодіодне освітлення з енергоспоживанням всього 4 Вт
Технологія 3D візуалізації полум'я ідеально відтворює вигляд живого вогню
Правдоподібний муляж полін створений по зліпку справжніх дров
Регулювання яскравості полум'я: 3 рівні
Ефективне обігрів
Площа: до 30 кв.
Потужність: 1,8 кВт
Регулювання температури: від 17 °C до 27 °C
Цифровий термостат
Захист від перегріву
Датчик відкритого вікна
Програмування автоматичного обігріву
Зручне керування
Дистанційне з пульта
Ручне за допомогою кнопок на передній панелі
Таймер вимкнення від 30 хвилин до 6 годин
Цифровий дисплей
Індикатор функцій
Ефект полум'я працює незалежно від обігріву.
Можливість використання цілий рік з обігрівом або без
Габаритні розміри
Ширина: 186 см
Висота: 80 см
Глибина: 32 см
Комплект постачання
Камін
Портал
Пульт дистанційного керування
Кабель 1,5 м з вилкою
Елементи кріплення
Детальна інструкція з експлуатації та встановлення
Гарантійні зобов'язання
Упаковка для безпечного транспортування та зберігання
Додаткова інформація
Гарантія: 12 місяців
Маса нетто: 56 кг
Діагональ вогнища: 28 дюймів
Країна реєстрації бренду: Європейський Союз, Україна
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 53 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1860 мм |
| Висота | 797 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге |
- Ціна: 51 500 ₴




