
Камінокомплект кутовий ArtiFlame ALBION CORNER AF23S ДУБ АНТИК (зі звуком)
38 100 ₴
- Під замовлення
- Код: ALBION CORNER AF23S OA
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 411-10-69Віталій
🔥 Камінокомплект кутовий ArtiFlame ALBION CORNER AF23S Дуб Антик
Опис товару:
Хочете зробити ваш будинок затишним та стильним? Вибирайте камінокомплект ArtiFlame ALBION CORNER AF23S Дуб Антик - елегантний електрокамін з максимальною реалістичністю полум'я, звуком дров, що горять, і продуманою функціональністю.
Ідеально підійде для квартири, будинку, дачі, офісу, готелю, кафе, бару або салону краси. Універсальний класичний дизайн та високоякісні матеріали роблять цей камін справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.
Камінокомплект ArtiFlame - це поєднання надійності, затишку та стилю у вашому будинку.
Особливості та переваги:
Класичний дизайн
Тип монтажу: кутовий
Міцна та довговічна конструкція зі шпонованого МДФ, високоякісної сталі та загартованого скла
Режими імітації полум'я та обігріву, що працюють незалежно один від одного
Просте дистанційне та ручне управління
Широка панорамна скляна панель вогнища, що забезпечує чудовий вид на полум'я з усіх кутів огляду
3 рівня налаштування яскравості полум'я
Енергозберігаюче світлодіодне освітлення на основі сучасних LED-технологій
Миттєве та рівномірне обігрів приміщення
12 рівнів налаштування температури обігріву
Захист від перегріву
Таймер самостійного відключення з інтервалами від 30 хвилин до 6 годин
Тижневий таймер обігріву
Імітація звуку горіння дров
Індикатор функцій
Посібник з експлуатації
Гарантія 12 місяців
Характеристики:
Діагональ вогнища: 23 дюйми
Площа обігріву: до 30 кв.
Потужність: 1,8 кВт
Розміри (ШхВхГ): 1106×900×700 мм
Маса: 39 кг
Колір: дуб антик
Матеріал: шпонований МДФ
Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
Електрокамін
Пульт дистанційного керування
Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Кутове симетричне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 39 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1106 мм |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб антик |
- Ціна: 38 100 ₴

