
Каминокомплект ArtiFlame Residence AF28S белый дуб, патина серебро с обогревом и звуком горения огня
59 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: RESIDENCE AF28S WOB PG
- +380 (50) 411-10-69Віталій
Розміри (ШхВхГ): 1270х1158х380 мм. Колір: білий дуб б'янко, патина золото. Матеріал: шпонований МДФ. Площа обігріву: до 30 кв.м. Висока якість. Швидка доставка. Кваліфікована консультація.
Хочете зробити Вашу оселю яскравою і затишною? З універсальною колекцією камінокомплектів ArtiFlame це здійснюється зовсім легко.
Камінокомплект ArtiFlame RESIDENCE AF28S БІЛИЙ ДУБ Б'ЯНКО, ПАТИНА ЗОЛОТО надасть вражаючого вигляду будь-якій кімнаті квартири, будинку, дачі, а також офісному або громадському приміщенню (готель, магазин, кав'ярня, бар, ресторан, салон краси тощо).
Висока якість матеріалів, багатофункціональність, безпечність та вдалий дизайн каміна гарантуватимуть надійність і зручність у його використанні.
Камінокомплект ArtiFlame RESIDENCE AF28S БІЛИЙ ДУБ Б'ЯНКО, ПАТИНА ЗОЛОТО — це справді чудове рішення для будь-якого інтер'єру, він неодмінно стане окрасою Вашої оселі. Незалежно від стилю дизайну приміщення, камін завжди буде родзинкою, що відразу привертатиме увагу і додаватиме інтер'єру вишуканості та завершеності.
Максимальна реалістичність живого полум'я та тління полін, а також імітація звуку горіння дров, забезпечать затишок і комфорт у всі пори року. Ви зможете будь-коли насолоджуватись виглядом і звуком вогню, як у класичному каміні.
Пульт дистанційного керування дозволяє регулювати температуру обігріву та рівень яскравості полум'я, підлаштовуючи роботу каміна під Ваші потреби або настрій.
Розміщення камінокомплекту в приміщенні є гарною ідеєю, на яку обов'язково варто звернути увагу під час планування або проведення ремонту. Електрокамін не виділяє чадного газу, диму та інших продуктів згорання, не залишає золи і попелу, для його встановлення не потрібні димарі, вентиляція та будь-які комунікації, а під час експлуатації не використовуються жодні витратні матеріали (дрова, газ, рідке паливо тощо).
Фабричні камінні портали ArtiFlame постачаються вже у зібраному стані та не потребують складання, що дозволить уникнути пошкоджень і помилок під час монтажу, а також суттєво зекономить Ваш час та зусилля. Цілісність конструкції порталу гарантує відсутність зазорів і щілин між його елементами.
Матеріал камінних порталів ArtiFlame — МДФ — здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й більш стійкий до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Камінні портали ArtiFlame виготовляються з екологічно чистих безклейових матеріалів, облицьовуються натуральним шпоном з деревини цінних порід із застосуванням сучасної технології тришарового лакування.
Обравши камінокомплект ArtiFlame RESIDENCE AF28S БІЛИЙ ДУБ Б'ЯНКО, ПАТИНА ЗОЛОТО, Ви точно залишитесь задоволені його високою якістю та чудовим дизайном.
Особливості та переваги:
✅ Класичний дизайн — стильний, елегантний камінокомплект, що органічно впишеться в будь-який інтер’єр.✅ Тип монтажу: приставний, пристінний — не потребує складного встановлення чи монтажу.
✅ Надійна конструкція — виготовлений із міцного шпонированого МДФ, високоякісної сталі та загартованого скла, що гарантує довговічність.
✅ Незалежні режими роботи — імітація полум’я та обігрів працюють окремо, даруючи атмосферу затишку у будь-який сезон.
✅ Зручне управління — дистанційне через пульт і ручне на самому каміні.
✅ Широка панорамна скляна панель — чудовий огляд полум'я з будь-якої точки кімнати.
✅ Декорована імітацією цегляної кладки всередині топки для максимально реалістичного ефекту.
✅ 5 рівнів яскравості полум’я та 5 рівнів тління полін для налаштування атмосфери під настрій.
✅ Сучасне LED-підсвічування — яскраве, енергоефективне, безпечне.
✅ Миттєвий та рівномірний обігрів — забезпечує комфорт у приміщенні до 20 м².
✅ 12 рівнів температурного режиму — вибір ідеальної температури для будь-якої пори року.
✅ Захист від перегріву — ваша безпека понад усе.
✅ Таймер автоматичного вимкнення — з налаштуванням від 30 хвилин до 6 годин.
✅ Тижневий таймер — для планування режимів обігріву на тиждень.
✅ Імітація звуку потріскування дров — створює справжню домашню атмосферу.
✅ Зручний індикатор функцій — наочно відображає обрані налаштування.
✅ Гарантія 12 місяців та докладна інструкція в комплекті.
Характеристики:
- Діагональ вогнища: 28 дюймів
- Площа обігріву: до 30 кв.м
- Номінальна потужність: 1,8 кВт
- Габаритні розміри (ширина х висота х глибина): 1270 х 1158 х 380 мм
- Маса нетто: 56 кг
- Колір: білий дуб б'янко, патина золото
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 56 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1270 мм |
| Висота | 1158 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий дуб б'янко, патина золото |
- Ціна: 59 500 ₴



